Vyberte stránku

Věrnostní program pro koncové zákazníky.

Ač funguje především jako velkoobchod, myslíme také na Vás, koncové zákazníky. Připravili jsme si pro Vás systém slev a výhod, kvůli kterým se k nám budete rádi vracet..

Slevy na další nákupy

Není naší strategií být na zbožových vyhledávačích na prvním místě jako nejlevnější obchod, přesto i my slevy umíme, ale schováváme si je pro naše stálé zákazníky. Pokud u nás poprvé nakoupíte, získáváte automaticky trvalou slevu -5% na veškeré další nákupy v budoucnu. Tato sleva je trvalá, nemá žádné další podmínky a platí na veškeré zboží mimo už jinak zlevněné zboží. Pokud u nás nakupujete trvale a již jsme si od nás pořídili zboží v souhrnu za více než 5.000,- Kč, je k Vašemu účtu automaticky přiřazena sleva -10% na veškeré další nákupy!

Neveřejné akční nabídky

Také se občas potřebujeme něčeho zbavit nebo trochu “zapromovat” určité výrobky, tak čas od času rozesíláme našim zákazníkům nabídku na určité zboží za speciální ne úplně běžnou cenu. Slevy v tomto režimu se pohybují vždy v rozmezí 20%-50% ze standartních maloobchodních cen, tyto slevy jsou neveřejné a jsou určeny pouze našim stálým zákazníkům.

Dárkové poukazy

Tato část výhod je naše know-how a překvapení pro Vás. Čas od času se nicméně stane, že Vám “bez varování” přistane ve schánce dárkový voucher který má spojitost s určitými událostmi, daty či akcemi… Může to být prostě jen popíchnutí k dalšímu nákupu, voucher na určitou částku ke dni dětí, k Vašemu svátku a podobně. Nechte se překvapit 🙂

Zůstaňte v kontaktu

budeme Vás pravidelně hýčkat slevami, dárkovými kupóny, zásobovat recenzemi, novinkami a především skvělými produtky. V každém případě zůstat s námi se vyplatí.