Vyberte stránku

Věrnostní a slevový program

Pokud u nás plánujete čas od času nakupovat, dáme Vám -10% slevu na všechny nákupy. Bez podmínek a omezení. Chcete toho trochu víc? Nabídneme Vám individuální cenu na konkrétní množství.

Slevy na další nákupy

Stálých zákazníků si Vážíme a těch vracejících se obzvlášť. Pokud se u nás do budoucna chystáte opakovaně nakupovat, zaregistrujte se a my k Vašemu účtu přiřadíme trvalou slevu -10% na další nákupy. Bez podmínek, bez omezení, na vše.
Chtěli byste u nás pořídit větší množství dárků, třeba pro své obchodní partnery nebo zaměstnance? Ozvěte se nám s poptávkou a uděláme Vám cenovou nabídku na míru.

Neveřejné akční nabídky

Také se občas potřebujeme něčeho zbavit nebo trochu “zapromovat” určité výrobky, tak čas od času rozesíláme našim zákazníkům nabídku na určité zboží za speciální ne úplně běžnou cenu. Slevy v tomto režimu se pohybují vždy v rozmezí 20%-50% ze standartních maloobchodních cen, tyto slevy jsou neveřejné a jsou určeny pouze našim stálým zákazníkům.

Dárkové poukazy

Tato část výhod je naše know-how a překvapení pro Vás. Čas od času se nicméně stane, že Vám “bez varování” přistane ve schánce dárkový voucher který má spojitost s určitými událostmi, daty či akcemi… Může to být prostě jen popíchnutí k dalšímu nákupu, voucher na určitou částku ke dni dětí, k Vašemu svátku a podobně. Nechte se překvapit 😉

Zůstaňte v kontaktu

budeme Vás pravidelně hýčkat slevami, dárkovými kupóny, zásobovat recenzemi, novinkami a především skvělými produkty. V každém případě zůstat s námi se vyplatí!