Vyberte stránku

O nás

Hračky děláme s nadšením od roku 2012 a jak už to tak občas bývá, přišli jsme k nim vlastně úplně náhodou. Přes občasné kotrmelce od té doby neustále rosteme, přesto jsme pořád malým rodinným podnikem a chceme, aby to tak i zůstalo..

Naše firma je dovozcem a specializovaným velkoobchodem v oblasti hraček, her a školních potřeb.

Na českém trhu zastupujeme několik velmi zajímavých a renomovaných výrobců. Jsme výhradním distributorem krásných dřevěných hraček výrobce WONDERWORLD, v našem portfoliu najdete dále švýcarské kuličkové dráhy CUBORO, skvělé RC kvadrokoptéry HUBSAN a designové školní potřeby ARS UNA.

Soustředíme se především na kvalitní a zajímavé produkty, a do svého portfolia se snažíme vybírat značky, které nabízejí něco trochu jiného než zavedené produkty známých značek.

Základním kamenem naší nabídky jsou dřevěné hračky Wonderworld, které se vyznačují perfektním zpracováním, špičkovou kvalitou, ale také skvělým designem a vysokou hrací hodnotou. Tato značka patří v současné době mezi špičku ve svém segmentu a pravidelně se umisťuje v hračkářských soutěžích po celém světě. V České republice jsme s některými produkty získali ocenění “Správná hračka – vybráno odborníky” České asociace pro hračku a hru.

V sortimentu školních potřeb spolupracujeme s výrobcem školních aktovek a potřeb z nedalekého Maďarska, společností Ars Una. Dle našeho názoru se jedná o designově jedny z nejpovedenějších školních sérií na českém trhu.

A abychom nabídli něco zajímavého i pro odrostlejší zákazníky, vybrali jsme si do svého portfolia RC kvadrokoptéry výrobce HUBSAN, který má v odborné komunitě pověst jednoho z nejlepších výrobců pohybujících se na pomezí hraček a modelů.

Přestože fungujeme především jako velkoobchod, vítáni jsou v našem obchodě i koncoví zákazníci, pro které jsme si připravili zajímavý program výhod.

Velkoobchod maloobchod

Veškeré zboží z naší nabídky prodáváme jak velkoobchodně, tak koncovým zákazníkům.

Kvalita především

Sázíme především na kvalitu prodávaného zboží od renomovaných  značek.

Flexibilita a vstřícnost

Jsme malý rodinný byznys se všemi výhodami, které k tomu patří. Tak toho využijte.

Zákaznický přístup

Zakládáme si na nadstandartních vztazích se zákazníky a s většinou úspěšně obchodujeme již řadu let.