Vyberte stránku

O nás

Prodáváme hračky, hry, dárky, gadgets a všemožné blbosti, které nás zrovna baví. Firmám nabízíme originální dárky s vlastní značkou pro své obchodní partnery a zaměstnance.

Na českém hračkářském eshopařském nebi se pohybujeme od roku 2012, kdy jsme se vrhli na náš první hračkářský byznys s vidinou zábavného a relativně easy podnikání.. Noo, realita byla krapet jiná, víc jsme se mýlit snad ani nemohli 🙂

Nicméně své místo na trhu jsme si našli a od počátku se soustředili především na dovoz  a velkoobchodní prodej hračkářských značek, které na českém trhu nebyly. Vždycky jsme měli rádi klasické hračky takže jsme se stali oficiálním českým distributorem dřevěných hraček Voila a později Wonderworld. Zejména hračky od Wonderworldu se staly naší srdcovkou a několikrát jsme se účastnili s jejich hračkami i největšího českého hračkářského veletrhu ForToys, kde jsme získali ocenění „Správná hračka“.

Hračky od Voily v průběhu let z českého trhu vytlačila obrovská levnější konkurence a značku Wonderworld dnes úspěšně nadále rozvíjí naši kolegové z firmy Dveděti.cz, kam jsme distribuci postoupili v době naší intelektuální budovatelské krize v roce 2019.

V současné době jsme již téměř opustili klasický hračkářský rybník (přestože u nás stále najdete např. skvělé cihličkové stavebnice) a pozměnili náš obchodní model. Nyní se soustředíme především na budování sortimentu v oblasti originálních dárků a gadgets.

Prostě trendy výrobky pro zábavu, pro každou příležitost, pro jednotlivce i firmy a hlavně takové, co nás samotné opravdu baví!

Malo i velkoprodej

Zboží prodáváme jak jednotlivcům, tak i firemním zákazníkům.

Originální výrobky

Máme rádi originální a ručně vyráběné produkty malých výrobců.

Vlastní design

Nabízíme možnost brandování produktů, aby byl dárek naprosto originální.

Obchod pro radost

Podnikáme především pro radost a na pohodu a hlavně – protože nás to baví!