Vyberte stránku

S poslední dodávkou zboží jsme naskladnili letošní (*2017) novinkovou kuličkovou dráhu ze série Trix, kterou jsme pojmenovali “Sprintující kuličky” (v anglickém originále “Double Sprinting balls”) a kterou bychom tímto rádi představili. Jedná se o skvěle vymyšlenou dráhu, která se nám moc líbí a kterou považujeme za nejlepší kuličkovou dráhu z celé série. Chcete vědět proč?

Celá dráha je poměrně velká a jedná se tak o ideální dárek pod letošní vánoční stromeček. Co jí ale hlavně odlišuje od ostatních je to, že se dá postavit několika různými způsoby. Podívejte se na video níže a uvidíte.

Většina jednodušších samostatných drah TRIX jde kvůli omezenému množství kostiček v balení postavit pouze jedním způsobem. Samozřejmě můžete spolu vzájemně kombinovat i jednodušší dráhy, tato je ale již od základu koncipována tak, abyste si pořádně užili i s jedinou stavebnicí.

A cena? 1850,- Kč je sice malinko vyšší, ale dráha má po sestavení již velmi slušné rozměry 74×50 cm a velký počet dílků. Tak ať Vám to koulí! 🙂