Vyberte stránku

Již někdy od půli loňského roku přemýšlím o nové prezentaci naši firmy a přepracování stávajícího, již značně zastaralého eshopu. Chceme jít s dobou a připravit něco, co nás bude lépe reprezentovat, bude vizuelně líbivé, responzivní a hlavně něco co nám dá větší flexibilitu do budoucna.

Je až neuvěřitelné, kolik je na trhu různých řešení a poskytovatelů – lepších i horších. Přiznám se, že jsem strávil zhruba půl rok čtením rezencí, testování a přemítáním jakou cestou se vydat. Po ne úplně dobrých zkušenostech s programováním na míru jsem byl nakonec sám překvapen, u čeho jsme skončili. Schválně jestli poznáte na čem běží naše stránky?

Každý, kdo někdy stavěl nějaký eshop Vám potvrdí, jaký je to “porod” a čím vším musíte být. Programátorem, designérem, marketérem, stratégem do budoucna a vlastně od všeho něco. Podle odhadů existuje v ČR zhruba kolem 35 tisíc různých eshopů s tím, že každý rok jich několik tisic nových vznikne i zanikne. Takže pokud Vás někdy napadlo pořídit si svůj vlastní shopík tak věřte, že provozovat internetový obchod je jedno z nejtěžších podnikání, jaké si můžete vybrat. Zprovozněním eshopu totiž celá sranda teprve začíná…

My jsme se do redesignu pustili zhruba v lednu a ostrý start plánujeme na přelom července a srpna. Vlastně to stavíme celé znovu na úplně novém řešení. Tak pak dejte vědět, zda se Vám naše nové stránky líbí.