Přepravní podmínky a ceny

Bleskově, v perfektním stavu a pokud se jen maličko rozštoupnete tak i zdarma...

Naším smluvním přepravním partnerem pro přepravy po ČR tak do zahraničí je kurýrní služba DPD nabízející zákazníkům širokou paletu moderních a mnohdy nadstandartních služeb. Jsme si vědomi toho, že přepravní společnost, která doručuje naše zásilky je především naší vizitkou, proto se snažíme naší spolupráci v této oblasti věnovat maximální péči.

Se společností DPD spolupracujeme již několik let a doposud jsme neřešili jedinou zákaznickou reklamaci spojenou s poškozením či zničením zásilky. Přesto, i zde platí možná víc než kde jinde, že je to všechno především o lidech a pokud budete mít jakékoli výhrady k doručení zásilky, budeme velmi rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Takže šťastnou cestu Vašim balíčkům!

DPD Private

Doručení Vaší zásilky do 24 hodin s tím, že Vás průběžně informujeme SMSkou, emailem a balíček můžete zaplatit platební kartou.

DPD kurýr

S touto skvělou aplikací si můžete kdykoli změnit čas nebo datum doručení, tak jak právě potřebujete.

Sobotní či večerní doručení

Máte celý týden nabitý a volno jen o víkendu nebo po večerech? Balíček Vám doručíme klidně i v sobotu nebo ve všední dny mezi 18.-21. hodinou.

S jakou přepravní společností zasíláte zboží?

Veškeré objednávky zasíláme výhradně přes kurýrní službu DPD. Ač na internetu najdete i stesky jak jsou hrozní, my máme jen ty nejlepší zkušenosti. Za 3 roky spolupráce se nám neztratil jediný balíček, i v předvánoční panice doručují na čas. Nikdy jsme neřešili žádnou stížnost od zákazníků, doposud nikdo nereklamoval poškození zboží při přepravě.

Jaké výhody nebo nadstandartní služby mi tento způsob přepravy umožňuje?

DPD má velmi propracovanou úroveň služeb. Veškeré zboží zasíláme výhradně službou DPD Private, ve které je zahrnuta SMS i emailová avizace o průběhu doručování, možnost změnit si datum i čas doručení pomocí online aplikace DPD kurýr, standartem jsou platby kartou a možné jsou také nadstandartní služby typu sobotní nebo večerní doručení.

Od jaké hodnoty je doprava zdarma?

Dopravu zákazníkům neúčtujeme od hodnoty objednávky nad 3.000,- Kč vč. DPH a od 180 EUR vč. DPH při zaslání na Slovensko.

Jaké jsou ceny přepravy po ČR?

Cena přepravy je 85,- Kč vč. DPH pro objednávky pod 3.000,- Kč, cena je paušální pro jakýkoli balík do 50 kg váhy. Příplatek za případnou dobírku je 36,- Kč vč. DPH.

Zasíláte na Slovensko, popř. kolik stojí přeprava?

Ano, standartně zasíláme i na Slovensko, cena je 180,- Kč vč. DPH (cca 7 EUR), za případnou dobírku je příplatek 36 Kč vč. DPH (cca 1,30 EUR). Ceny přepravy na Slovensko se lehounce liší v čase, dle aktuálního přepočtu koruny a EUR. Doba přepravy je 1-2 pracovní dny.

Jak dlouho potrvá než obdržím objednané zboží?

Veškeré zboží “skladem” je u nás připravené k okamžité expedici a objednávky zaslané do 10.00 hodin odesíláme ještě týž pracovní den. Doručení přes DPD probíhá již následující pracovní den, takže pokud nečekáme na platbu předem, dodáme Vám objednané zboží v 99% případů do 24 hodin od objednání.

Mohu u kurýra platit dobírku platební kartou?

Ano, u nás je možné veškeré zásilky platit kurýrovi platební kartou.

Co mám dělat pokud náhodou obdržím poškozený balík?

Balík standartně převezměte, nicméně trvejte na potvrzení o poškozeném balení. Poškozené balení si také před samotným převzetím nafoťte, nejlépe ještě v rukou kurýra. Pokud po rozbalení zjistíte poškozený obsah zásilky, vše nafoťte a zašlete nám na náš email k řešení s přepravní společností.

Co když jsem nespokojen s úrovní přepravy či doručení?

Pokud při přepravě nastane jakýkoli problém s doručením zásilky, nelíbí se Vám jednání kurýra či máte jakékoli jiné výhrady k přepravní společnosti, dejte nám prosím vědět. Pouze tak můžeme zjednat nápravu a věřte, že to určitě budeme řešit. Doručení Vaší objednávky je především naší vizitkou a uděláme všechno proto, abychom v tomto směru poskytovali prvotřídní servis.

Pin It on Pinterest

Share This